اجرای رنگ‌ اکریلیک | نقاشی ساختمان در تهرانسر

 • اجرای رنگ اکریلیک بر پایه آب نسل جدید از رنگ های ساختمانی است که با دقت به مسائل زیست محیطی و عدم به کار بردن حلال های آلی و مواد مضر کاربرد این گونه رنگ ها رو به افزایش می باشد. به صورتی که به تدریج جایگزین خوبی برای رنگ های روغنی الکیدی است. از ویژگی های فنی این محصولات به موارد مانند مقاومت شستشوی خیلی مناسب، بدون بوی نامطبوع و سازگار با محیط زیست به علت استفاده نکردن از حلال های نفتی و آلی، دارا بودن پوشش خوب و دارای صرفه اقتصادی و انجام آسان آن ها بر روی سطح کار می توان اشاره کرد.
 • رنگ های اکریلیک سیلیکون ویژه نما نیز مخصوص استفاده در نمای ساختمان است و ویژگی های فنی آن شامل : پوشش بالا و عدم جذب چرک و حفظ تمیزی سطح، مقاومت در برابر آلودگی های سطح، مقاومت خوب در برابر نفوذ آب و تنفس است. این رنگ‌ها بسیار گوناگون می باشند. این رنگ ها برای ساخت بافت در سطوح مناسب هستند چون غلظت بالایی دارند و به آهستگی خشک می‌شوند. رنگ اکریلیک انعطاف پذیر است و به همین علت روی تمام سطوح قابلیت اجرا دارد. خاصیت ویژه این رنگ ها به علت بدون بو بودنشان می باشد.
 • رنگ‌ اکریلیک به علت کیفیت مناسبی که نسبت به رنگ‌های روغنی و پلاستیک ساختمانی دارد از دوام و عمر بیشتری نسبت به این رنگ ها دارا می باشد. رنگ‌ اکریلیک اجرای سریعتر و راحت تری در نقاشی ساختمان دارد رنگ های اکریلیک چشم گیر‌تر، شفاف‌تر، شاداب‌تر و زیباتر از رنگ‌های روغنی و پلاستیک هستند. رنگ‌ اکریلیک هنگام اجرا هیچ بویی ندارد و بعضی از شرکت‌ها رایحه‌های مختلف مانند رایحه گل رز، گل یاس، پرتغال، لیمو و … به این رنگ‌ها اضافه می کنند تا در هنگام اجرا در رنگ آمیزی ساختمان بوی خوشی استشمام شود رنگ‌های اکریلیک به علت خواصی آنتی استاتیک دوده و گرد و غبار معلق در هوا را به خود جذب نمی‌کنند در نتیجه زمانی که در نقاشی ساختمان رنگ اکریلیک به کار گرفته می شود ساختمان تا سالهای پس از نقاشی ساختمان همان طراوت و شادابی اولیه را دارا است. رنگ‌ اکریلیک رنگ پریدگی ندارد و چنانچه شما در هنگام نقاشی ساختمان رنگ مورد نظر خود را انتخاب کرده باشید. تا سالها بعداز نقاشی ساختمان رنگ انتخاب شده را به همان شکل و کمترین تغییر خواهید دید.
 • در هنگامی که در استفاده از رنگ روغنی و پلاستیک برای نقاشی ساختمان پس از زمان کوتاهی شاید کمتر از شش ماه رنگ پریدگی اولیه هنگام نقاشی ساختمان خواهیم دید. برخی از رنگ‌های اکریلیک آنتی باکتریال می باشند و پس از اجرای این رنگ‌ها برای نقاشی ساختمان میکروب ها و باکتری ها روی دیوار قابلیت تکثیر و رشد پیدا نخواهند یافت. رنگ‌های اکریلیک دارای گونه ها بسیار بسیار بیشتر نسبت به رنگ‌های روغنی و رنگ‌های پلاستیک هستند.
 • برای رقیق کردن رنگ‌ اکریلیک از آب استفاده می شود به این علت هیچ بویی هنگام نقاشی ساختمان و بعد از نقاشی ساختمان از خود بر جای نخواهد گذاشت. رنگ‌های اکریلیک با اینکه موقع رقیق کردن آن ها از آب استفاده می شود بسیار بسیار در مقابل آب مقاوم هستند. در کل می توان گفت برای نقاشی ساختمان هیچ گزینه ای بهتر از استفاده از رنگ اکریلیک وجود ندارد در این مقاله تنها به گوشه ای از مزیت های رنگ های اکریلیک برای استفاده در نقاشی ساختمان اشاره شد.
 • البته رنگ یکی از تعیین کننده های سبک و سلیقه می باشد که از طریق آن می تونیم با فضای اطراف خود ارتباط برقرار کنیم و بیش از هر چیزی می توانیم محیط های کسالت بار اطراف را به محیطی روح بخش و شاداب تبدیل نمایید. تغییردادن رنگ دیوارها و سقف می تواند بیش از تغییر دادن مبلمان و یا حتی ساختار یک اتاق به ما کمک نمایید. استفاده از رنگ در محیط و یا مبلمانی ساده معمولا نیاز به مهارت و سرمایه زیادی ندارد. مسئله رنگ به علت تأثیر مهم روانشناسانه، در معقوله شهرسازی و دکوراسیون کاری مهم شمرده می شود. تا آنجا که حتی تخصصی به عنوان رنگ بندی و رنگ شناسی فضاهای شهری وجو دارد. در بین هنرمندان بیان می شود که هماهنگی در رنگ مثل هماهنگی در نت های موسیقی می باشد.
 • به کار بردن رنگ آکرولیک در دکوراسیون سالن از دشوار ترین مرحله آن به شمار می رود آنچه که در آخر کار به وجود می آید دکوراتیوها را بسیار نگران می کند. زیرا آنچه که مد نظر می باشد باید در پایان کار تامین شود به همین دلیل از هر راهی که شما را به نتیجه کار می رساند باید استفاده شود. رنگ آکرولیک نیمه براق مات بر اساس رزین های امولسیونی آکریلیک – متیل متا آکریلات – پایه آب هستند که برای رنگ آمیزی سریع، زیبا و بادوام سطح داخلی و خارجی ساختمان استفاده می شود. این رنگ‌ها بسیار متنوع هستند. روش: ۱- پرایمر آکریلیک را فقط با آب رقیق نمائید . ۲- بوسیله غلطک، قلم مو یا پیستوله پرایمر آماده شده را بر روی سطح خشک و فاقـد هرگونه آلودگی از قبیل خزه، شوره، جلبک، گرد و خاک، روغن، گریس، چربی و . . . اعمال نمائید.
 • اجرای رنگ آکرولیک در تهران
 • برای اطلاع از قیمت انواع نقاشی اکرولیک در ساختمان یا منزل و محل کار خود می توانید با شماره های ما تماس حاصل نمایید، تا علاوه بر راهنمایی و مشاوره رایگان کارشناسان ما ، خانه یا منزل خود را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت رنگ آمیزی نمایید. بهتر است رنگ های آکرولیک مصارف بیرونی را در زیر نور مستقیم خورشید به کار نگیرید اما در صورت نیاز از نوع مخصوص آن (سیلیکونی) استفاده کنید.
نوشته مرتبطی بخوانید  اجرای رنگ روغنی | نقاشی ساختمان در شهریار و اندیشه

One Comment

 1. نقاشی ساختمان فوری در تهران بدون تعطیلی - نقاشی ساختمان حامی

  […] می گذارد استفاده از مصالح و متریال مناسب فوریت مانند نقاشی ساختمان اکریلیک و نقاشی ساختمان پلاستیک می باشد. استفاده از این مصالح […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *