نکات نقاشی داخلی: بهترین روش ها از یک متخصص نقاشی ساختمان قدیمی

هشتاد و پنج درصد از هر پروژه نقاشی آماده سازی است. پر کردن سوراخ ها، سنباده زدن، درزبندی شکاف ها و سایر کارهای آماده سازی زمان می برد، اما برای یک رنگ کاری خوب ضروری است. اگر با سطحی کاملاً آماده شروع کنید، با کمی تمرین می توانید بر 15 درصد دیگر تسلط پیدا کنید.

چگونه یک اتاق را برای رنگ آمیزی آماده کنیم: گام به گام

  1. ابزارهای نصب شده بع دیوار را جدا کنید. قفل پنجره ها و آسانسورها، دستگیره ها و ضربه های درب، صفحات پوشش الکتریکی و وسایل روشنایی را بردارید. پیچ ها را به هر قطعه سخت افزار بچسبانید و محل آن را برچسب بزنید. اقلام را با هم در یک سطل ذخیره کنید – این کار باعث می شود بعداً آنها را دوباره نصب کنید.
  2. موانع را پاک کنید در صورت امکان، مبلمان را به اتاق دیگری منتقل کنید تا بتوانید به راحتی در فضایی که در آن رنگ می کنید، حرکت کنید. هر چیزی را که نمی توان جدا کرد با ورقه پلاستیکی بپوشانید و مسیری را که حداقل 3 فوت عرض دارد باز کنید.
  3. از کفپوش ها محافظت کنید. طرفداران عموماً از استفاده از نوار نقاش اجتناب می کنند – استفاده از آن زمان بر است. یک مکان Mauro همیشه نوار چسب می‌زند: در امتداد پایین تخته‌های قرنیز. سپس لبه پهنی از کاغذ رزین را به این نوار چسب می‌چسبد و بقیه کف را با پارچه‌های بوم با آستر پلاستیکی می‌پوشاند – این پارچه‌ها از نفوذ هرگونه رنگی که ریخته شده است جلوگیری می‌کند. “محافظت از کف باعث صرفه جویی در زمان و سردرد در طولانی مدت می شود.”
  4. سوراخ ها، شکاف ها و شکاف ها را پر کنید. دیوارها و تزئینات را از نظر عیوب بررسی کنید. سوراخ‌ها، فرورفتگی‌ها و فرورفتگی‌ها را با استفاده از مخلوط آماده روی دیوارها یا پرکننده‌های چوبی روی تزئینات وصله کنید. روی دیوارهای گچی، مائورو از ترکیب مفصلی و نوار مشبک روی ترک‌های وسیع و از ترکیب وصله‌ای انعطاف‌پذیر بر روی شکاف‌های کوچک‌تر استفاده می‌کند. با بریدن یک لوله درزگیر نزدیک به نوک و کشیدن یک مهره کوچک، فشار دادن و کشیدن تفنگ درزگیر به سمت خود در حین کار، شکاف‌های اطراف را پر کنید. سپس یک انگشت خیس روی آن بکشید تا صاف شود.
  5. ماسه بزنید و گرد و غبار را پاک کنید. برای ایجاد یک سطح صاف و یکنواخت برای رنگ آمیزی، قالب های شن و ماسه، درها و پنجره ها با کاغذ 220 گریت. برای صاف کردن دیوارها از سنباده قطبی با کاغذ 120 استفاده کنید. (اگر روی رنگی کار می کنید که می تواند بیش از 45 سال عمر داشته باشد، ابتدا حتما سرب را آزمایش کنید.) گرد و غبار سنباده را با یک جاروبرقی مجهز به فیلتر HEPA و سپس یک پارچه مرطوب یا پارچه چسبناک کاملاً پاک کنید
نوشته مرتبطی بخوانید  به ما اعتماد کنید

نکته مهم: شکاف ها را بیش از حد درزبندی نکنید. برش بیش از حد نوک لوله منجر به نامرتبی مفاصل می شود. شکاف را اندازه بگیرید و از یک لوله درزبندی استفاده کنید که با خطوط مشخص شده است که بسته به اندازه شکاف محل برش را نشان می دهد. یا از کوچک شروع کنید، نزدیک انتهای نوک، و در صورت نیاز تنظیم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *