راز قیمت نقاشی آپارتمان ارزان

قیمت نقاشی آپارتمان در تهران

قیمت نقاشی آپارتمان در میان شهروندان گرامی تهران از تنوع بالایی برخوردا اسشت. طیف گسترده ای از شهروندان عزیز تهرانی معمولا دنبال نقاشی آپارتمان ارزان هستند . همه می دانیم که کیفیت کار تاثیر مستقیمی روی هزینه پایانی کار دارد.

شناخت قبلی که که کارفرما از نقاش آپارتمان دارد، میزان سلامتی زیر ساخت ساختمان و داخلی و بیرونی بودن نقاشی در آپارتمان در تعیین قیمت نقش دارند.

تاثیر شناخت کارفرما از نقاش ساختمان در قیمت نقاشی آپارتمان

هنگامی که یک نقاش ساختمان برای بازدید به آپارتمان شما مراجعه می کند در مقایسه با نقاشی دیگر که قبلا از آن بازدید کرده و قیمت داده باشد شما، ارزانترین قیمت پیشنهادی را قبول خواهید کرد. درصورتی که معیارهای دیگر را بر اختلاف قیمت ترجیح دهید نقاش گرانتر را انتخاب میکنید.

در تماس باشید

برنامه ریزی برای بازدید

ملاحظه سلامت زیرساخت سطوح در قیمت نقاشی ساختمان

برای برآورد هزینه اجرای رنگها هم واحد مدنظر توسط نقاش آپارتمان بازدید می شود و بر اساس میزان سلامتی و نوع کار درخواستی قیمت داده میشود.

قیمت نقاشی ساختمان در سطوح تازه ساخت گچی

سطح گچی ، کاغذدیواری ، رنگهای مولتی کالر و …. دیوار های بهینه استفاده شده دارای ترکهای کمتر و … از انواع مختلف زیرکاری های نقاشی ساختمان محسوب می شوند. که هر کدام میزان زحمت متفاوتی را لازم دارد بنابراین قیمت متفاوتی خواهند داشت.

نوشته مرتبطی بخوانید  پتینه کاری

نقاشی آپارتمان های دارای رنگ قبلی

آپارتمان هایی که قبلا رنگ شده اند نسبت به آپارتمان نوساز و گچی مقدار قابل توجهی در اجرای نقاشی آپارتمان صرفه جویی خواهد کرد که این به نفع کارفرما تمام خواهد شد.

تاثیر دستگیر بودن سطوح در تعیین قیمت نقاشی آپارتمان

سطوح دستگیر جلو پیشرفت نقاشی ساختمان را گرفته و کار باسرعت کمتری پیش می رود که منجر به افزایش تعداد کارگر برای اجرا پروژه می شود.

تاثیر زیر ساخت آسیب دیده نیازمند گچ کاری و ترمیم

نوع زیر کار و رنگ انتخابی رو کار : این هم یکی از مهمترین فاکتورهای تعیین قیمت نقاشی ساختمان است. بر ای مثال هیچ وقت قیمت نقاشی ساختمانی که قبلا رنگ پلاستیک شده و می خواهد دوباره رنگ آمیزی شود اما با رنگ روغنی با قیمت همان خانه برای رنگ آمیزی رنگ پلاستیک یکی نخواهد بود.

توجه به ارتفاع و شرایط خاص در تعیین قیمت نقاشی ساختمان

ملاحظه نقاشی داخلی یا نمای ساختمان و کار کردن در روی داربست

کار نقاشی نمای ساختمان قیمت متفاوتی نسبت به داخل ساختمان دارد. معمولا به خاطر ریسک بالایی که کار روی داربست دارد نقاشان کمی حاضرند خطرات احتمالی را بپذیرند و نقاشانی که این کار را می پذیرند قیمت بالاتری مطالبه می نمایند.

دور افتاده بودن محل کار و نقش هزینه های ایاب و ذهاب

در مخل های دورافتاده و کوهستانی که ایاب و ذهاب مجری نقاشی آپارتمان گرانتر تمام شود از کارفرمای عزیز انتظار داریم که با درک سختی کار هزینه زحمت بیشتر را تقبل نماید.

برآورد هزینه قیمت نقاشی آپارتمان ۷۵ متر زیربنا دوخواب

با توجه به اینکه در بعضی آپارتمانها متراژ دیوار ها متفاوت می باشد برای بدست آوردن متراژ یک روش تقریبی وجود دارد و آن این گونه است که:

نوشته مرتبطی بخوانید  چگونه یک اتاق را در 13 مرحله رنگ آمیزی کنیم

سقف = زیر بنا

دیوارها = زیر بنا * ۲

متراژ واحد = سقف + دیوارها

به عبارتی ساده تر متراژ یک آپارتمان با سه برابر کردن زیر بنا حاصل می شود. البته این روش تخمینی است و در عمل با توجه به ساخت ساختمان ممکن است کم و زیاد شود .

بنابراین متراژ یک واحد ۷۵ متری مابین ۲۱۰ تا ۲۴۰ متر مربع تخمین زده می شود.

برای برآورد هزینه رنگ آمیزی و نقاشی واحد مذکور متراژ را در مبلغ هر متر مربع ضرب کنیم.  رنگهای ساختمانی هم بطور عام شامل رنگهای روغنی اکریلیک پلاستیک و مولتی کالر می شوند که هر کدام قیمت خود را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *