خدمات ما

خدمات نقاشی ساختمان توسط نقاشی ساختمان 95

نمای داخلی ملک شما به اندازه نمای بیرونی آن مهم است، به همین دلیل است که ما در ارائه خدمات نقاشی داخلی با کیفیت بالا که مطابق با نیازهای خاص شما طراحی شده اند، تخصص داریم. تیم کارشناسان ما با شما همراهی می‌کنند تا رنگ‌هایی را انتخاب کنید که فضای شما را زنده کند و در عین حال اطمینان می‌دهند که پروژه شما به موقع و در حد بودجه تکمیل شود. چه بخواهید یک اتاق یک نفره را رنگ کنید یا کل ملک تان را زیباسازی کنید، ما اینجاییم تا به تحقق رویا شما کمک کنیم. برای ارائه خدمات استثنایی نقاشی داخلی که فراتر از انتظارات شماست، به گروه نقاشی ساختمان 95 اعتماد کنید.

با بیش از 25 سال تخصص در نقاشی داخلی، خدمه نقاشی ما دقیقا می دانند که چه کاری انجام دهند تا کار را سریع و با استاندارد بالا انجام دهند.

مراحل انجام نقاشی ساختمان

مرحله 1 – انتخاب رنگ

قبل از شروع، شما باید رنگ خود را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید رنگی را از قبل روی دیوار خود تکرار کنید، می‌توانید از یک قوطی رنگ قدیمی برای مرجع استفاده کنید، یا می‌توانید یک تراشه را به فروشگاه رنگ ببرید. ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا رنگ، پوشش و نوع رنگ را شناسایی کنید و همچنین در صورت نیاز به کمک برای تصمیم‌گیری، خدمات مشاوره رنگ را ارائه می‌دهیم.

مرحله 2 – از محیط محافظت کنید

مبلمان و کف را با یک تکه پلاستیک محافظ جدید و تمیز می پوشانیم. ما همچنین از کف ساختمان شما با نظارت دقیق محافظت می کنیم و مراقب هستیم که هر وجب از اتاق را تمیز کنیم.

نوشته مرتبطی بخوانید  بازدید رایگان نقاشی ساختمان بدون هزینه با کمال افتخار

مرحله 3 – سطوح را آماده کنید

گروه نقاشی ما با پر کردن هر گونه شکاف در سقف و دیوار، مهر و موم کردن هرگونه لکه، و سمباده زدن سطوح ناهموار، از جمله رنگ سست یا قدیمی، دیوارها را برای نقاشی داخلی آماده می کنند. این یک بوم صاف و تمیز را ایجاد می کند که برای یک پایان زیبا لازم است.

مرحله 4 – رنگ جدید را اعمال کنید

س از آستر کاری هر قسمتی که در مرحله قبل ترمیم شده است، رنگ های با کیفیت برتر را برای یک پوشش یکنواخت اعمال می کنیم. گزینه های مختلفی برای پرداخت وجود دارد، از جمله مات، نیمه براق و براق، و ما قبلاً با شما مزایای هر کدام را بررسی خواهیم کرد تا بتوانید آگاهانه تصمیم بگیرید. زمان بسته به اندازه کار متفاوت خواهد بود، اما ما همیشه مطمئن می شویم که تا حد امکان سریع و کارآمد کار کنیم.

مرحله 5 – پاکسازی

رنگ ظرف چند ساعت خشک می شود و نیازی به تخلیه خانه در حین انجام کار نیست. خدمه تمام مواد و پوشش های نقاشی را برمی دارند. ما کف‌ها و فرش‌های شما را جارو می‌کنیم و همه چیز را دقیقاً همان جایی که بوده برمی‌گردانیم و در عین حال به انجام یک کار کامل برای تمیز کردن محل کار توجه می‌کنیم.

مرحله 6 – بازرسی را طی کنید

پس از بازرسی خود ما، ناظر سایت شغلی شما را در این فضا راهنمایی می کند و به شما این فرصت را می دهد که کار ما را بررسی کنید و هر گونه بازخورد اولیه را ارائه دهید. همچنین ممکن است برای بررسی رضایتمندی بعدی با شما تماس گرفته شود تا بدانیم چگونه انتظارات شما را برآورده کرده ایم. کارهای رنگ آمیزی ما به گونه ای طراحی شده اند که تا 5 سال روی سطحی که به درستی نگهداری شده است دوام داشته باشد، بنابراین شما می توانید از اتاق زیبای تازه رنگ شده خود برای سال های آینده لذت ببرید.

نوشته مرتبطی بخوانید  چرا باید ما را برای نقاشی ساختمان در تهران انتخاب کنی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *